wyroby ciekłe na metal

PPG Industries jest wiodącym światowym producentem farb ciekłych na metal. Również na rynku polskim zajmuje czołową pozycję, dostarczając użytkownikom nowoczesne wyroby o doskonałych parametrach użytkowych i aplikacyjnych.

Firma nasza posiada w swojej ofercie szeroki wybór produktów do najprzeróżniejszych zastosowań, od łatwych w aplikacji farb alkidowych, po specjalistyczne wyroby epoksydowe i poliuretanowe. Własny mieszalnik oraz obszerna baza receptur umożliwiają nam dostawę większości wyrobów w pełnej kolorystyce RAL oraz wielu kolorach firmowych producentów samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych i rolniczych.

Oprócz standardowych powłok gładkich o różnym stopniu połysku proponujemy naszym klientom efekty strukturalne oraz farby typu miox.

Na życzenie naszych Klientów konfekcjonujemy wyroby do opakowań typu spray. Umożliwia to  między innymi wykonywanie drobnych napraw i zaprawek u końcowych użytkowników malowanych detali.

Od kilkunastu lat zajmujemy się dostawami farb do renowacji blach powlekanych metodą coil-coatingu. Bazując na tak dużym doświadczeniu wdrożyliśmy do produkcji dwuskładnikową emalię poliuretanową BETALU ROOF, stosowaną bezpośrednio na powłokę coil-coating. Emalia ta dostępna jest w dowolnym kolorze RAL.

projekt i realizacja: Agencja reklamy Bielsko-Biała