podkłady jednoskładnikowe
  • KORCHRON – podkład na bazie żywicy alkidowej. Przeznaczony do gruntowania podłoży stalowych i żeliwnych, pod emalie ftalowe, chlorokauczukowe i ftalowe karbamidowe. Charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do podłoża i krótkim czasem schnięcia, co umożliwia zwiększenie wydajności procesu malowania.
  • UNIRAPID – alkidowy podkład szybkoschnący do malowania podłoży stalowych i żeliwnych. Dostępny w systemie kolorowania UNIVER.
  • GRUNTOKOR C – podkład alkidowy modyfikowany chlorokauczukiem. Przeznaczony do stosowania w zestawach do malowania przemysłowego części maszyn, elementów konstrukcji stalowych itp. Może być stosowany do procesów wymagających spawania pomalowanych elementów.
  • CEKOR R – farba ftalowo-silikonowa. Przeznaczona  m.in. do zabezpieczania antykorozyjnego części rurociągów narażonych na działanie podwyższonych temperatur. Posiada dobrą tolerancję dla niedokładnie wyczyszczonego podłoża.
podkłady dwuskładnikowe
  • UNIEPOX PRIMER – podkład epoksydowy na podłoża stalowe i ocynkowane. Znajduje zastosowanie przy malowaniu maszyn roboczych i pojazdów przemysłowych, cystern i urządzeń przemysłu chemicznego. Dostępny w kolorze szarym lub w dowolnym kolorze RAL w systemie kolorowania UNIVER.
  • PODKŁAD PU – antykorozyjny podkład akrylowo-poliuretanowy. Może być stosowany na stal, stal ocynkowaną, aluminium oraz na stare, dobrze przylegające powłoki lakierowe. Dostępny w kolorze szarym i żółtym.
projekt i realizacja: Agencja reklamy Bielsko-Biała