banerek_strona_www_polifarb
Studio DEKORAL – oferta
 • DEKORAL, ale również DREWNOCHRON i DOMALUX, to marki znane na rynku z bezkompromisowej jakości, atrakcyjnej kolorystyki i przystępnych cen. Wszystkie te wyroby oferujemy klientom w naszym STUDIO DEKORAL. Chcąc zaspokoić wszystkie ich potrzeby w zakresie kolorystyki sprzedawanych farb, oprócz wyrobów standardowych proponujemy farby mieszane za miejscu w komputerowo sterowanym mieszalniku.
 • Renowacja okien drewnianych
  Nawet najlepsze okna drewniane po pewnym czasie wymagają renowacji. Proponujemy naszym klientom dobór systemu i kolorystykę popularnych producentów stolarki, takich jak URZĘDOWSKI czy STOLBUD WŁOSZCZOWA. Twoje okna mogą odzyskać dawną świetność >>>> kliknij!!!
 • Malowanie dachów
  Renowacja dachów stalowych to kosztowna inwestycja, a nie istnieje uniwersalna farba, która nadawałaby się na każdy dach. Pomagamy naszym klientom w doborze systemu renowacji w zależności od tego, czym uprzednio dach był malowany i jaki jest jego stan obecnie >>>> kliknij!!!
 • Malowanie posadzek betonowych
  Swoim klientom proponujemy kilka grup produktów do malowania betonu – alkidowe, akrylowe i epoksydowe. Nasz doradca udzieli Państwu niezbędnych informacji odnośnie doboru i aplikacji odpowiednich wyrobów >>>> kliknij!!!
 • Chemia budowlana
  Od wielu lat zaopatrujemy naszych klientów w najwyższej jakości chemię budowlaną marki KERAKOLL. Począwszy od najprostszych klejów do glazury, przez atrakcyjne kolorystycznie fugi, po specjalistyczne dwuskładnikowe masy izolacyjne, wszystkie te wyroby zyskały uznanie współpracujących z nami rzemieślników i firm budowlanych.
projekt i realizacja: Agencja reklamy Bielsko-Biała